pozadí stránky

Celoskleněné dveře

Firma STAVBY spol. s r.o. z Hradce Králové pro rok 2011 rozšířila svůj sortiment, který se převážně týká prvků SAPELI o prvky dveřní techniky ze skla. Po dlouholetých zkušenostech s dveřmi celoskleněnými v tzn. jednodušším provedení jako jsou dveře otočné, posuvné a kyvné doplňujeme sortiment o celoskleněné stěny včetně zaměření a montáže.

Celoskleněné dveře v každém interiéru vytvoří velice zajímavou atmosféru v duchu otevřené intimity. V prostoru odděleném skleněnými prvky máte neopakovatelný pocit intimity a naopak z vnější strany nabízíte otevřený prostor.Všechny skleněné komponenty jsou kalené, vysoké tvrdosti a užitkovosti. Skla je možno pro dotvoření interiéru jakkoli dekorovat.

Skleněné dveře otočné

Celoskleněné dveře v interiéru působí velice lehce a svojí průhledností a vzdušností otevírají celý prostor. Tyto dveře se stávají architektonickým prvkem a dokreslují neopakovatelnou atmosféru nového interiéru.

Více informací
Skleněné dveře otočné

Skleněné stěny

Celoskleněné stěny umístěné v interiérech jsou především moderní design. Prostory vytvořené pomocí těchto prvků mají velice specifické vlastnosti užití. Pro přicházející upoutají na první pohled svojí otevřeností a pro uživatele umožňují určitý pocit soukromí.

Více informací
Skleněné stěny

Posuvné celoskleněné dveře

Posuvné dveře lze vyrobit ve stejném provedení jako dveře otočné jedná se pouze o velice zajímavý efekt úspory místa před prostorem dveří.

Více informací
Posuvné celoskleněné dveře

Kyvné celoskleněné dveře

Kyvné skleněné dveře lze vyrobit ve stejném provedení jako dveře otočné ale jejich největší předností je možnost dveře otevírat v obou směrech.

Více informací
Kyvné celoskleněné dveře

Obložkové zárubně

Pro instalaci celoskleněných dveří lze použít několik druhů zárubní.

Více informací
Obložkové zárubně

Stavební pouzdra

Stavební pouzdra pro celoskleněné dveře lze použít pro instalaci do různých prostor s tím, že dveře se posouvají (zavírají do pouzdra) a tak nejsou v interiéru vidět a zároveň nepřekážejí při běžném provozu.

Více informací