pozadí stránky

Prosklené stěny Prosklené stěny

Prosklené stěny

Cena od

3 790 

Boční světlíky, nadsvětlíky nebo i samostatné světlíky, to vše najdete v naší nabídce. Světlíky mají nejenom velkou estetickou hodnotu, ale i značný praktický význam – prosvětlí a opticky zvětší jakoukoli místnost či chodbu.

  1. Rozměry uvedené v tabulkách jsou rozměry stavebních otvorů.
  2. Obložková zárubeň může být v polodrážkovém i v bezfalcovém provedení, NORMAL, OBTUS, HARMONIE – NORMAL, HARMONIE – OBTUS. Samozřejmostí je i reverezní provedení. 
  3. Rámová zárubeň může být v polodrážkovém i bezfalcovém provedení NORMAL a OBTUS.
  4. Rámová zárubeň EI30 = požární odolnost 30 minut, může být v polodrážkovém i bezfalcovém provedení NORMAL a OBTUS, v této ceně jsou zahrnuty varianty EI/EW30. Tloušťka skla je 17 mm.
  5. Rámová zárubeň EI15 = požární odolnost 15 minut, může být v polodrážkovém i bezfalcovém provedení NORMAL a OBTUS, v této ceně jsou zahrnuty varianty EI/EW15 a EI15/EW30. Současně tato cena platí i pro provedení zvukově izolační 32 dB. Tloušťka skla je 9 mm.
  6. Skla v ceně: činčila čiré, float čiré, krizet čiré, kůra čiré, planibel bronz, sapelux bílé, screen čiré

Elegantním prvkem je nadsvětlík Glatt, který se zajímavě uplatní v kancelářských prostorech a moderních obytných interiérech.

Nově máme v nabídce i nadsvětlíky k modelu dveří HARMONIE, kde sklo plynule přechází ze dveří do nadsvětlíku. Vzniká tak nové designové provedení, které vám umožní prosvětlit celou stěnu až ke stropu. Textura na dveřích a nadsvětlíku na sebe samozřejmě navazuje stejně jako samotné sklo.