sapeli centrum logo

 

Interiérové dveře sapeli

Víme, že pokud si vybíráte interiérové dveře, nestojíte před jednoduchý rozhodováním. Určitě si přejete, aby Váš domov byl krásný na pohled a vy se tam mohli těšit každý den. Proto Vám nabízíme široký výběr interiérových dveří Sapeli. Tato česká firma vyrábí dveře poctivě a kvalitně. Jedno Vám slíbit můžeme. Pokud jednou okusíte dveře Sapeli, jiné už do Vašeho domova chtít nebudete.

Pokud nám nevěříte, není nic jednoduššího, než navštívit jednu z našich vzorkových prodejen. Zastavte se u nás v Hradci Králové či Pardubicích, náš personál Vám všechny interiérové dveře rád představí a ukáže vám všechny možnosti. Pokud máte specifické přání či potřebu, určitě nalezneme řešení. V dnešní době interiérové dveře nabízejí mnoho způsobů otevírání od klasických otočných přes reverzní a posuvné až po dveře kyvné. Pokud bychom měli vyjmenovat kolik povrchových úprav pro vás máme připraveno, na žádnou další informaci už by nezbylo místo. Abyste si přeci jen udělali představu, vybírat můžete z nespočet variant dýhy, laminátu, sapelitu nebo elegantní řešení v podobě interiérových dveří s povrchem vysokého lesku např. v bílé barvě. Připravené pro Vás máme i prosklené interiérové dveře či celoskleněné stěny a dveře.

Ať už jsou Vaše představy na vaše vysněné dveře jakékoliv, u nás vám je splníme. Interiérové dveře Sapeli promění váš domov v moderní a designové místo, kam se budete rádi vracet. Kromě interiérových dveří umíme i vchodové a protipožární dveře včetně kontroly požárního uzávěru.

Neváhejte navštívit naše vzorkové prodejny v Hradci Králové a v Pardubicích, rádi vám poradíme. 

 

Interiérové dveře Elegant

Nejprodávanější

Hledáte dveře do moderního a lehce zařízeného interiéru? Sáhněte po modelu Elegant, který se vyznačuje jednoduchým a čistým vzhledem. Široký výběr povrchových úprav a technické vlastnosti navíc umožňují použití v různých interiérech a dělají z modelové řady Elegant jednu z nejuniverzálnějších na trhu.

Interiérové dveře Tenga

Nejprodávanější

Nadčasová elegantní kombinace různě orientované dýhy, podtržená různým lomem odráženého světla, oslovuje dynamické, moderní zákazníky.

Interiérové dveře Lotos

Nejprodávanější

Model Lotos kombinuje elegantní kovové proužky ve stříbrném nebo nově černém provedení s pestrým výběrem povrchových úprav.

Interiérové dveře Swing

Nejprodávanější

Meziválečné období přineslo změny ve společnosti a ovlivnilo jak architekturu, nábytek a módu, tak ostatní umělecké směry. Trend 30.let dokonale zrcadlí dveře Swing.

Interiérové dveře akord

Množství kombinací, které nabízí dveře akord, je úžasné. Lištu můžete volit v dekoru nejrůznějších materiálů - Vysoký lesk, mat, kovolaminát i masivní dřevo.

Interiérové dveře Alegro

Dveře Alergro vám umožní vytvořit dokonale sladěný komplet kombinací proužku a kliky Design M4 ve stejné dřevině.

Interiérové dveře Harmonie

Elegance, ladnost, souznění s moderním designem, dokonalost opracování a mnoha dalších superlativů - to jsou vlastnosti, kterými se pyšní dveře Harmonie. Dveře jsou exkluzivním designérským výtvorem, který dodá vašemu interiéru svěží vítr nejmodernějších architektonických trendů.

Interiérové dveře Note

Jednotná linie frézovaných linek dveří Note přinese do vašeho interiéru čistotu jednotné roviny. Ve spojení se skleněnou výplní začíná pro každého hra s optickým lomem.

Interiérové dveře Rede

Model REDE je výjimečný díky užití decentní V drážky ve svislém a vodorovném provedení, která rafinovaně člení plochu dveřního křídla. U prosklených variant tento efekt ještě zvýrazní zapuštěná lišta.

Interiérové dveře Damier

Model Damier umožňuje použít různé druhy dřevin. Vytvoříte tak decentní nebo výrazný designový prvek vašeho interiéru. Záleží pouze na vaší odvaze.

Interiérové dveře Hanum

Na počátku byl skvělý nápad studentky průmyslového designu. Pak se do práce pustili designeři SAPELI a vznikla atraktivní modelová řada Hanum. Výhodou dveří je jejich využití jako věšákové stěny.

Interiérové dveře Kubika

Modelová řada Kubika naplňuje rčení "v jednoduchosti je krása". Tyto dveře jsou oproštěny od všech rušivých prvků tak, aby zcela vynikla jejich jemná linie kubického tvaru.

Interiérové dveře Mera

Funkcionalismus přinesl do české prvorepublikové architektury jednoduchost a ladnost. Tímto trendem jsme se inspirovali při vytváření dveří Mera.

Interiérové dveře Talia

Jedinečné zasklení bez lišt, jednoduchost a čistota, to je model Talia. V kombinaci se zárubní MINI vytváří trend zeštíhlené linie v interiérech.

Interiérové dveře Bergamo

Bergamo patří k tradičním modelům, jejichž styl neztrácí na svém půvabu ani za pár let. Nyní se dveře Bergamo těší velké oblibě u vyznavačů retrostylu, který slaví velký návrat.

Interiérové dveře Domino

Pro dveře Domino platí jednoduchost, hravost, funkčnost a osobitost. Moderní konstrukce a design jsou zárukou vysoké užitné hodnoty.

Interiérové dveře Venecia

Ladné tvary dveří Venecia jsou přínosem hlavně pro tradiční interiér. Široká řada modelů v přírodních i umělých površích uspokojí každého zákazníka.

Interiérové dveře Hradec Králové

Sapelicentrum Hradec Králové

Interiérové dveře Sapeli v Hradci Králové můžete pořídit v Sapelicentru Hradec Králové s rozlohou 400 m2. Teplotních rozdílů se bát nemusíte, jelikož jsou prodejny klimatizované a udržují stálou teplotu celoročně. A co v této prodejně najdete? Máme pro vás připraveny interiérové dveře všech modelů a povrchových úprav vystaveny v obložkových zárubních. Naleznete zde interiérové dveře posuvné, posuvné do stavebních pouzder či skládací, ale také bezpečnostní vchodové dveře.

Všechny dveře jsou přehledně vystaveny společně s vzory podlah, abyste mohli zkouat všechny možné kombinace vašeho nového interiéru. Se vším vám rád poradí náš proškolený tým, který dveřím rozumí do posledního pantu. Sapelicentrum Hradec Králové je místo, kde se setkáte s nejmodernějšími trendy interiérových dveří a s nejvyspělejším personálem s širokými znalostmi v řešení dnešních interiérů.

Sapelipoint Hradec Králové

Sapelipoint v Hradci Králové vznikl především pro koncové zákazníky. Velký důraz dáváme na osobní jednání a přístup, abychom splnili ty nejvyšší nároky požadované klienty. Interiérové dveře jsou vystaveny v obložkách s v různých provedeních. Máme mnoho vnitřích dveří se skleněnými výplněmi, které vás zaručeně nadchnou. V této prodejně pro Vás máme k dispozici i úžasná program SAPGLAS, který vyniká celoskleněnými stěny a dveřmi. Celoskleněné dveře a stěny jsou úžasné na pohled a zajisté Vás uchvátí jako nás, když jsme je poprvé spatřili.

U nás se můžete podívat, ale především i vyzkoušet všechny nejmodernější provedení a doplňky včetně rozšířené nabídky kování. Otestovat můžete i bezpečnostní dveře s digitálním kukátkem u kterých nabydete pocit bezpečí. V Sapelipointu Hradec Králové Vás překvapíme znalostmi a mnoha technickými řešeními Vašeho interiéru.

Interiérové dveře Pardubice

Sapelicentrum v Pardubicích má velikost 180 m2 a můžete se zde setkat s vystavenými dveřmi tak, jako by to bylo u vás doma. Interiérové dveře jsou zasazeny v obložkách a stěnách. Na této prodejně jsou vytaveny ty nejnovější modely v různých provedeních a povrchových úpravách. Vzorky pravidelně obměňujeme, abyste se setkali opravdu jen s tím nejnovějším, co v rámci dveří Sapeli nabízíme.

Sapelicentrum Pardubice je zde pro Vás s velkým množstvím inspirací pro VAŠE interiéry a proškoleným týmem, který Vám pomůže vybrat si to nejlepší řešení pro váš domov. Objevte širokou nabídku interiérových dveří v různých cenových relací. Navštivte nás a nalezněte podporu pro řešení a realizaci Vašich interiérů

na co si dát pozor při výběru dveří
14 rad a tipů

Stáhnout zdarma

Sestavte si dveře podle svých představ
online konfigurátor

Sestavit dveře

Jsme
tu
pro vás

Děkujeme za vaši zprávu, budeme vás co nejdříve kontaktovat.

Neplatný vstup

14 RAD A TIPŮ PŘI POŘIZOVÁNÍ NOVÝCH DVEŘÍ

Zadejte platný email.

Děkujeme za vyplnění formuláře. Na zadaný email byl odeslán soubor.

SESTAVTE SI DVEŘE PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Bez kontaktu to nejde!

Abychom vám mohli sestavit a zaslat nabídku na míru,
potřebujeme před vstupem do konfigurátoru znát
vaše kontaktní údaje.

Zadejte platný email.

Děkujeme za vyplnění formuláře. Do 10 vteřin budete přesměrování, pokud ne, klikněte zde

DVEŘE SE U NÁS NETRHNOU

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči do našich vzorkových prodejen.

Do 10 vteřin budete přesměrování, pokud ne, klikněte zde

PORAĎTE SE S NAŠÍM ARCHITEKTEM

  • Jak šikovně sladit barvu dveří, tapet a podlah.

  • Jak vyzrát na otvory pro všechny typy dveří.

  • Prostě, jak si to doma zařídit, aby se vám bydlelo hezky.

Kdy se vám to bude hodit?
Vyberte si termín a my se vám nejpozději do 2 pracovních dnů ozveme.

Děkujeme za vyplnění formuláře. Těšíme se na vaši návštěvu!

Objednávka servisní prohlídky požárního uzávěru

Zanechte nám, prosím, své kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme,
abychom se společně domluvili na datu prohlídky.

Děkujeme za objednání prohlídky, budeme vás co nejdříve kontaktovat.

FIRST MINUTE 2019

Při objednání kompletu
dveře + zárubeň
v termínu
od 1.10. do 30.11.2018
získáte 12% slevu.